17 вересня – День рятівника

17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Це професійне свято всіх тих, хто присвятив себе захисту життя людей та їх майна від руйнівної дії стихії.

Всенародне святкування Дня рятівника є виявом визнання і авторитету однієї із благороднішихпрофесій - рятувальника. На їх плечі покладено великий обсяг робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, з гасіння та профілактики пожеж, з надання допомоги людям, постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах, на водних об’єктах, під час стихійних лих та різного роду аварій та катастроф техногенного, природного та воєнного характеру.

Також одним з пріоритетних напрямків роботи рятувальників є навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. З цією метою у державі функціонує система навчання керівних кадрів, фахівців та населення у сфері цивільного захисту. У нас в області такою навчальною установою системи освіти у сфері цивільного захисту є Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області. Колектив Центру має великий досвід підготовки керівних кадрів та фахівців у сфері цивільного захисту, завжди готовий надати кваліфіковану допомогу підприємствам, установам та організаціям, навчальним закладам і населенню області з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності, підготовки до дій в надзвичайних ситуаціях.

Працівники Центру у складі Державної служби України з надзвичайних ситуацій вносять свій внесок у захист національного багатства, життя людей та успішного і безпечного майбутнього і щиро вітають своїх колег з професійним святом, бажаючи міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, миру, злагоди та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави. Нехай Вас завжди оберігає образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителькою рятувальників і надає допомогу всім, хто потрапив у біду.

/Files/images/nmts2017/1709_den_ryatvnika/День Рятівника 2017.jpg

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області

Кiлькiсть переглядiв: 37